Coraz więcej ludzi zamawia jedzenie na telefon

Każde miasto w Polsce zawiera swe upodobania kulinarne jak również upodobania co do posiłków, jakie jadają najchętniej jednostki. Po analizie danych, dotyczących tego, jakie posiłki najchętniej zamawiamy, można wiele dowiedzieć się o tym, czy dane miasto jest zamożne, zapracowane, czy spożywanie zazwyczaj zamawiają osoby samotni czy też całe rodziny. W Krakowie po pokrewnych analizach okazało się, że na czele listy znalazła się pizza.

Bez kwestionowania to pizzę jadamy najswobodniej, o wiele częściej niżeli jakiekolwiek odmienne jedzenie w mieście. Drugie miejsce to domowe obiady, czyli typowe dania z kuchni polskiej. To także nie jest specjalnie dużym zaskoczeniem, chyba każdy lubi dania do których jest przyzwyczajony jak również ochoczo je to, co już zna. Jednak na dalszych pozycjach listy ukazały się już mniej domyślne potrawy, jak kebab. W Warszawie mamy do czynienia z bardzo a to bardzo olbrzymim zróżnicowaniem, jeżeli chodzi o gusta odbiorców. Przy okazji kiedy w pozostałych miastach pizza zdecydowanie panuje wśród zamawianych dań, w stolicy zajmuje ona drugie miejsce pod względem liczby zamówień.

Wynikać to prawie m.in. z tego, iż mieszkańcy Warszawy potrafią sobie przyzwolić na zamówienie trochę droższego posiłku, doceniają eksperymentować, poza tym posiadają do wyboru lepszą ofertę. Jedzenie na telefon Warszawa to też kuchnia azjatycka, z której to bardzo chętnie czerpią mieszkańcy stolicy. Kiedy przeważnie zamawiamy? Jest to jest ciekawa rzecz, kiedy porównamy Polskę z resztą globu, gdzie apogeum zamówień przypada w godzinach nocnych, w naszej ojczyźnie apogeum zamówień w bardzo wielu przypadkach przysługuje w porze lunchu plus w weekendy.

Jeśli mowa o odmienne dni tygodnia najmniej zamówień przysługuje na początek tygodnia, wynika to z faktu, iż w czasie weekendu ludzie będą miały czas, by sobie przygotowywać jedzenie i zabrać do pracy.Powiązane słowa: