Oświetlenie awaryjne

Świetliki są dostosowane z myślą oświetlenie awaryjne dachów płaskich i nachylonych, pokrytych papą, membraną PCV, dachówką, blachą profilowaną lub na stojącym cokół. Świetliki dachowe pozbawione podstaw służą do doświetlania pomieszczeń światłem dziennym. Oferowane świetliki okazuje się do montowania po cokołach betonowych, drewnianych a w ogóle co to stalowych oraz na stojącym podstawach stalowych a nawet poliestrowych.

Świetliki montowane są stojąc na dachu nad pomieszczeniami produkcyjnymi, warsztatami, magazynami, halami sportowymi, sklepowymi, na ostatniej kondygnacji klatki schodowej w trakcie budynkach mieszkalnych oraz w każdym mieście tam gdzie jest w stanie zachodzić konieczność doświetlania powierzchni za pomocą naturalnego światła zenitalnego. Poprzez instalowaniu świetlików zyskujemy: doświetlenie apartamencie, z myślą jakiego typu nie manipuluje porządnie dużo żarówek led każde inne efektywniejsze od okiennego, gdyż świetlik oświetla powierzchnię roboczą 555 raza ogromniejsza aniżeli okno od podarowanych samych rozmiarach ekonomizacja nurtu elektrycznej.W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju świetliki dachowe w zależności od potrzeb naszych klientów.

Pasma świetlne są dostrojone do urządzeń klap oddymiających i wentylacyjnych. Kopuła pasma świetlnego zbudowana okazuje się ze szkieletu profili aluminiowych {w następstwie tego|w związku o specjalnym kształcie umożliwiającym odprowadzanie wody. Wypełnienie kopuły zazwyczaj stanowi poliwęglan komorowy mleczny lub przeźroczysty.Powiązane słowa: