Spa dla psów

W naszym państwie jest cała masa odrębnych salonów fryzjerskich – dla pań, dla chłopaków lub jedynie dla dzieciaków. Ale z usług fryzjerskich może czerpać również pies.

Myśl na biznes polegający na otwarciu salonu strzyżenia psów ma rację bytu głównie, że nie ma podobnych usług na naszym rynku, zaś zamożni klienci chętnie oddadzą swoich czworonożnych pupili w profesjonalne ręce. Z całą pewnością będziemy potrzebowali wykwalifikowanych pracowników albo samodzielnie powinniśmy zrealizować kurs strzyżenia psów, aby móc prowadzić działalność w dziedzinie fryzjerstwa zwierząt.

To ogromny krok, jaki winniśmy ku strzyżenie zwierząt radom. Jeśli jednakże mielibyśmy przyjąć do pracy w salonie fryzjerskim wykwalifikowanego pracownika, koszta miesięczne byłyby takie same co opłata za kurs. Po wykonaniu kursu lub znalezieniu akuratnego pracownika do salonu strzyżenia psów, należy odnaleźć miejsce, w jakim przyjmowalibyśmy swoich konsumentów. Pożądaną lokalizacją dla salonu piękności dla psów okaże się okolica dużych osiedli domów jednorodzinnych, klinik weterynaryjnych ewentualnie osiedli mieszkalnych. Po wynajęciu akuratnego lokalu musimy go zaopatrzyć.

W salonie muszą odnaleźć się specjalne wanny do kąpieli psów, z otwieranym wejściem, suszarki, stoły do strzyżenia, stanowiska do suszenia psów, golarki jak również dodatki do cięcia sierści. Oprócz tego, w salonie musi znaleźć się miejsce na wygodną kanapę dla właścicieli i ich pupili. Gabinet trzeba dostosować do potrzeb psów.

Najświetniej, by posiadał chociaż niewielki ogródek, żeby psy mogły w nim załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne. W środku musi być doprowadzona woda i prąd, ażeby możliwe było strzyżenie czworonożnych klientów.Powiązane słowa: