Technologia ksenonu w zasięgu ręki

Solidna, w aluminiowej obudowie, ze specjalnym antypoślizgowym uchwytem dobrze dopasowanym do kształtu dłoni -  latarka ksenonowa sprawi, że ciemne pomieszczenia czy zaułki nie będą już takie starsze. Żarówka w niej zawarta  wytwarza światło o jasnej barwie, zbliżonej do światła słonecznego, nie męczy oczu i dobrze odwzorowuje barwy.

Kiedy jedziesz na działkę, latarka to podstawowe narzędzie, które powinieneś zabrać ze sobą. Nigdy przecież nie wiadomo, co się wydarzy na miejscu. A może wysiądzie prąd? Przepali się instalacja elektryczna? Trzeba być gotowym na różne scenariusze…. W harcerstwie latarka jest używana do nocnych eskapad, do zabaw w lesie, a także do posługiwania się alfabetem Morse’a. Pod osłoną nocy można zagrać w podchody. W tej kultowej grze – na koloniach czy obozach - latarka jest przecież niezbędna.     

Dla turystów, traperów, poszukiwaczy przygód po zachodzie słońca, grotołazów, a także dla mechaników i majsterkowiczów. Dla  każdego, u którego brak dostępu do światła nie stanowi większego problemu. Z tą latarką odnajdziesz zawsze to, czego szukasz.

Zksenonowej latarki korzystają często przedstawiciele służb mundurowych: policjanci, a także strażnicy miejscy podczas nocnych patroli. Wiązka światła umożliwia im oświetlenie obiektów oddalonych nawet o 200 metrów. Żarówka ksenonowa ma silniejsze białe światło od wszystkich pozostałych technologii sztucznego światła – zarówno od zwykłej latarki, jak i od latarki ledowej.

Pobrano: albercik.plPowiązane słowa: