Wspomnienia z naszego dzieciństwa

Siadając na tarasie, zakrywasz się ciepłym, wełnianym kocem w kratkę. Przyjaciółka przysiada się z gorącą czekoladą w Twoim ulubionym czerwonym kubku z obitym uchem. Zimny, wczesnowiosenny powiew wiatru wytwarza wspomnienia wyjazdów. Urlopu spędzanych na wsi u osób starszych. Przypominasz sobie jak rześko pachnie poranek na wsi i również domy drewniane, jakież górowały w okolicy.

Pamiętasz jak malowniczo prezentował się pejzaż. Pamięcią sięgasz do dziecięcych rozrywek, śmiechu oraz beztroski. Tęsknisz za momentem, w jakich jedynym mankamentem była decyzja u jakiej koleżanki zrobicie ognisko. Zdobywanie drzewa również było rozrywką. Nikt nie traktował tego, jako przykrego obowiązku. Wszelakie zajęcia sprawiały szczęście. Upieczona kiełbaska była tylko przerywnikiem, jaka dodawała energii do późniejszej gry, a nie uwieńczeniem spotkania Pieczenie ziemniaka w popiele a także poparzone palce, przywodzą uśmieszek na twarzy. Wspominasz z przyjaciółką wspólne wycieczki nad pobliskie mazurskie jeziora. Strach i co więcej napięcie jaki towarzyszył wymykaniu się spod czujnego oka babci, która wiecznie się o was zamartwiała.

Dopijasz czekoladę, uśmiechasz się szeroko oraz wracasz do ciepłego domu, w jakim czeka zadowolenie. Radość z codzienności jaką serwuje rodzina. Wspomnienia są piękne i pozostają z nami na zawsze. Teraz dbasz o to, aby wspomnienia twych młodszych pokoleń były tak samo wspaniałe jak twoje.

Planujesz aby cieszyli się dzieciństwem i obecną beztroską. rechot, piski i okrzyki uciechy, wzbudzają tylko pozytywne emocje. Doskonale wiesz, że pędzącego czasu nie da się zatrzymać. Bierzesz latorośli w ramiona, ściskasz oraz zanosisz do bezpiecznych, dziecięcych pomieszczeńków.Powiązane słowa: